سایت اجتماعی پزشکی جنسی
بدانیم تا بمانیم
جمعه 25 مرداد 1392

سوالات شما عزیزان

جمعه 25 مرداد 1392

نویسنده :محمد

باسلام خدمت شما
15
ساله هستم
مشکل من این است که خیلی زود تحریک جنسی می شوم و هنگام شب مقدار زیادی مایع منی از من خارج می شود اگر صحنه ای در ذهن من بماند این کار پشت سر هم دوبار تکرار می شود گاهی وقت باعث صدا دادن مهره های کمرم می شوداما این کار همیشه این گونه نیست اگر مدتی به صحنه ای نگاه نکنم که تحریکم کند هر دو هفته ویا هفته ای یک بار این عمل تکرار می شود.
می خواستم بدانم که این کار آیا در آینده مشکلی برای من ایجاد می کند یا نه؟
خواهش دارم به این سوال جواب دهید


پاسخ

سلام این عمل احتلام یا خروج منی در خواب نام دارد که عادی بوده و نیازی به نگرانی نیست.با تحریک کردن خود به وسیله عکس یا فیلم این عمل ممکن هست که بیشتر در شما ایجاد شود

با سلام خدمت شما
15
ساله
مشکل من این است خیلی زود وبا اندکی فکر یاچیزی تحریک جنسی می شوم و این باعث می شود که هنگام خواب مقدار زیادی مایع منی از من خارج شود این کار هفته ای یک یا دوبار گاهی هم سه بار وگاهی دوبار پشت سر هم صورت می گیردگاهی هم مدتی صورت نمی گیرد از شما خواهش دارم در صورت امکان مرا راهنمایی کنید که آیا این حالت اشکالی دارد ویا در آینده مشکلی مانند عقیم شدن برای من به وجودمی آورد یانه متشکرم


پاسخ

 

سلام احتلام یا خروج منی در خواب بسته به نوع فرد ، خوراک و... متفاوت است در برخی افراد 1 بار در ماه و در برخی دیگر مثل شما بیش از یک بار و این امر یک چیز عادی و طبیعی است.زیرا خود بدن مایع منی اضافی را خارج می کند.


با عرض سلام خدمت شما و تشکر از وبلاگ خوبتون
دختری هستم 19 ساله و مجرد، راستش خیلی وقته که از مطالب شما استفاده میکنم و برام خیلی مفید واقع شده، اما راستش چند روز پیش تو جمع دوستام یه موضوعی برام محرز شد که نگرانم کرد اما پاسخ سوالمو توی مطالب شما ندیدم (شاید از کم دقتی من باشه!)
شکر خدا من تا به حال خود ارضایی نکردم اما چندین ساله که گاهی اوقات( حدودا ماهی یکی دو بار) شبها توی خواب به ارگاسم میرسم و به اندازه یکی دو بند انگشت مایعی لزج از واژن من خارج میشه، به ندرت هم میشه که تا حدود یک روز بعدش یه درد کوچولو تو ناحیه تناسلیم دارم. این موضوع برام طبیعی بود تا اینکه وقتی دوستام به طور اتفاقی این موضوع رو فهمیدن تعجب کردن! بهم گفتن ما فکر میکردیم فقط پسرا تو خواب اینجوری میشن، چون تا حالا براشون اتفاق نیافتاده بود یا دقت نکرده بودن . من خیلی نگران شدم. می خواستم بدونم آیا این حالت طبیعیه یا نه؟ و اگه میشه بیشتر راجع به این مایع توضیح بدین،آیا این مایع مشابه همان منی هست که از پسرا خارج میشه؟ آیا من زیاد گرم مزاجم یا اینکه زود انزالی دارم؟
تورو خدا کمکم کنید، ذهنم پر از سوال و مغشوش شده، خیلی نگرانم، واقعا ممنون


پاسخ

سلام
رسیدن به ارگاسم در خواب برای خانمها هم کاملا عادی است البته رایج نیست. یعنی تقریبا 2 تا 3 درصد از خانمها ممکن است این تجربه را داشته باشند. به دلیل اینکه تحقیق جامعی در این رابطه انجام نگرفته این اعداد دقیق نیستند اما توجیه کننده این موضوع است که چرا خیلی از خانمها در این رابطه چیزی نمیدانند. البته خیلی از خانمهایی که این تجربه را دارند به دلیل اختلالات خواب است. دو نوع ارگاسم در خواب وجود دارد یکی این که مغز بی هیچ تحریک فیزیکی سیگنالی برای ارضا شدن میفرستد و دیگری این که فرد در خواب ( شاید ناخودآگاه ) خودش را تحریک کند (بصورت فیزیکی). البته ترشحات خارج شده هیچ فرقی با زمانی که فرد در بیداری به ارگاسم برسد ندارد و همان منی است.
در ضمن این لزوما نشانه زودارضا شدن شما در رابطه جنسی نیست.
اگر در موتورهای جستجو به انگلیسی
Sleep Orgasm را سرچ کنید مطالب بیشتری در این رابطه خواهید یافت.


آیا زیاد خارج شدن آب مذی ضرر دارد؟و آیا منی با خوردن موز بیشتر میشود؟و برای تامین اب مذی چه چیزهایی باید بخوریم؟


پاسخ

سلام
اگر با تحریک عمدی باشد میتواند باعث عصبی و پرخاشگر شدن فرد شود و البته برخی مشکلات روحی روانی دیگر. زیرا خود را تحریک جنسی میکند اما شهوت وی از بین نمیرود.


سلام
چند تا سوال:
1-
ورود یک شیء یا انگشت یا آلت به داخل مقعد زن, آن را آلوده میکند یا خیر؟ (آلوده به مدفوع)
2-
داخل کردن انگشت یا شی به داخل واژن تا کجا بی خطر است؟ تا جایی که درد شدیدی احساس شود یا رسیدن به پرده بکارت یا...
3-
پاره شدن بکارت درد و خونریزی دارد یا فقط درد و یا فقط خونریزی؟
4-
نشانه های رسیدن به پرده بکارت را بگید؟
5-
من وقتی انگشتم را داخل واژنم میکنم حس میکنم انگشتم از شش هفتا دریچه میگذره ...این عادیه یا نشانه پاره شدن بکارت هست؟


پاسخ

سلام
1-
بله ممکن است باعث آلودگی آن شود همچنین میتواند باعث عفونت مقعدی شود.
2-
برای یک دختر باکره با توجه به اینکه بکارت در 2-3 سانتی متری ورودی واژن است نباید بیشتر از این مقدار وارد شود.
3-
اگر قبل از آمیزش معاشقه داشته باشید و همچنین در زمان آمیزش آرامش داشته باشید و دور از استرس و ترس باشید و همسرتان نیز با آرامش آمیزش را انجام دهد معمولا دردی احساس نخواهید کرد. اما در صورت مهیا نبودن شرایط بالا همراه با درد است. همچنین با توجه به میزان مویرگهای خونی همراه با خونریزی نیز میباشد.
4-
بستگی به نوع بکارت دارد. در برخی حالتها امکان داخل کردن انگشت بیشتر از آن وجود ندارد اما در بیشتر موارد به دلیل حفره موجود در وسط بکارت فقط کمی تنگ شدن واژن را احساس میکنید. اما توصیه میشود اصلا چنین آزمایش را نکنید.
5-
خیر. لزوما نشانه آسیب بکارت نیست بلکه با توجه به شکل بکارت این موضوع کاملا قابل توجیه است.با سلام.چهارشنبه حدودا ساعت 1:15 بود که سؤالامو پرسیدم ولی متاسفانه تا حالا که جمعه ساعت 19:30 هست،جوابشو ندیدم.دوباره مطرح میکنم خواهشا زود جواب بدین
1.
دخول چیه؟
2.
آیا برای انجام دخول باید آلت مردانه دقیقا داخل واژن قرار بگیره؟
3.
فاصله ی واژن تا مقعد حدودا چقدره؟
4.
مرد تا چه حد میتونه آلتش رو داخل واژن بکنه؟
5.
موقعیکه مایع منی وارد واژن میشه زن متوجه وارد شدن منی میشه؟
6.
احتمال باردارشدن در غیر از روزهای تخمک گذاری چند درصده؟


پاسخ

سلام
بله حق با شماست. به دلیل مشغله کاری بسیار زیاد برای مدتی سوالات هر 2-3 روز یکبار پاسخ داده میشوند. از این وقفه بوجود آمده از شما عذرخواهی میکنم.
1-
عمل وارد شدن آلت تناسلی آقایان به آلت تناسلی خانمها دخول گفته میشود.
2-
بله.
3-
حدود 5 سانتی متر
4-
معمولا با توجه به سایز طبیعی آلت تناسلی آقایان مشکلی برای دخول وجود ندارد و تا اندازه ای که آقا بتواند داخل شدن آلت تناسلی مشکلی ایجاد نمیکند اما بستگی به ساختار فیزیکی خانم اگر آلت تناسلی بیش از اندازه بزرگ باشد ممکن است به دهانه رحم برخورد کند که همراه با درد خانم است.
5-
بیشتر خانمها متوجه این موضوع میشوند. ( بستگی به شرایط و همچنین میزان منی - نحوه خروج و جهش منی و ... دارد)
6-
نمیتوان این احتمال را بصورت کمی مطرح کرد زیرا برای هر خانمی متفاوت است اما میتوان گفت برای خیلی از خانمها این احتمال بیشتر از آنچه است که خود فکر میکنند


سلام آقای خادم
میدونم كه اینجا جای پرسیدن این سوال نیست اما چون شما خارج هستید و اطلاعاتتون بیشتره ازتون خواهش میكنم كمكم كنید.
من چند سالی هست كه مشكل پرمویی صورت دارم . از وقتیم ازدواج كردم بیشتر شده.از پارسال شروع به الكترولیز كردم چون خیلیا رو دیده بودم كه بعد از عمل لیزر دوباره موهاشون برگشته سراغ لیزر نرفتم.اما الان دیگه خیلی درد داره و جای تمام سوختگیها روی پوستم مونده.آیا بهتر نیست برای بقیش لیزر انجام بدم؟كدوم دستگاه لیزر اثر بیشتری داره؟آیا اثرش همیشگیه؟
ممنون


پاسخ

سلام
متاسفانه اطلاعات دقیقی در مورد انواع روشهای لیزر مو ندارم اما اگر مشکل پرمویی شما به دلایل هورمونی باشد پس از لیزر احتمال رشد مجدد آنها زیاد است. اما در صورتی که مشکل هورمونی نباشد رشد مجدد آنها یا بسیار دیر صورت میگیرد یا اصلا صورت نمیگیرد. در هر صورت لیزر کردن مو های زائد روش مناسبی است اما اگر مشکلتان هورمونی است باید با مراجعه به پزشک متخصص خانمها ابتدا این مشکل را حل کنید.چهارشنبه 9 بهمن 1398 04:28 ق.ظ
با سلام خسته نباشید خروج ماده مذی در بدم ضرر دارد و کارکرد آن در بدن چیست
ali
سه شنبه 14 خرداد 1398 06:27 ب.ظ
جواب نمیدید من علی هستم ۱۶سالمه ترک کردم اما بعضی وقتا حشری میشم اب اولم خارج میشع ایتا ضرر دارع

ali
سه شنبه 14 خرداد 1398 06:21 ب.ظ
سلام من متولد سال ۸۲هستم و پسر ۸روزه ترک کردم و خود ارضایی نمیکنم بعضی وقتا حشری میشم اما اب مذی خارج میشع ازم ایا ضرر دارع براع سلامت یا نع تورو خدا کمک کنین
علی
جمعه 10 خرداد 1398 07:04 ب.ظ
سلام من اصلا خود ارضایی نمی کنم و 3 سال هست که ترک کردم متاسفانه امشب بعد از بول مایع سفید رنگ شبیه منی از بنده بدون اختیار و جستن خارج شد آیا خروج این آب خودارضایی محسوب میشه و مثل اون عوارض بی شمار داره
ابوالفضل سرخی
سه شنبه 31 اردیبهشت 1398 10:09 ب.ظ
سلام من13سالمه وقتی فکرجنسی میکنم سریع ازم مذی خارج میشه اگه این کارمو ادامه بدم اب منی میاد وایا اگه اب منی بیاد چون به بلوغ نرسیدم بچه دار نمیشم.
محسن
یکشنبه 4 فروردین 1398 10:26 ب.ظ
سلام خسته نباشید یه سوالی داشتم وقتی که وذی خارج می‌شود ، اجبار هست که ادرار انجام شود این مایع خارج شود یا خیر خواهش میکنم پاسخ دهید؟
پنجشنبه 22 آذر 1397 08:49 ب.ظ
من از دستگاه وکیوم استفاده میکتم مقدار زیادی مذی از آلت تناسلیم بیرون میاد.آیا مذی هم برای بدن ضرر داره
میلاد احمدی
پنجشنبه 24 آبان 1397 11:56 ب.ظ
سلام من یه پسر ۱۶ سالم . ممن قبلن خودارضایی میکردم ولی ترک کردم . تو۱۴ سالگی محتلم شدم .ولی من الان جدیدا دوباره فیلم میبینم ولی اولاشو میلینم . بعد یه مایع لزج میزنه بیرون سفیده عینه آب. بهنظرتون تو آینده مشکلدار میشم . موهامم قبلا پرشت بود الان کم پشت شده
علی
جمعه 6 مهر 1397 08:41 ب.ظ
ایا خود ارضایی با فیلم جنسی ضرر دارد
Pavel
یکشنبه 20 خرداد 1397 03:19 ب.ظ
عدم خروج مایع لزج (مذی) در مردان عوارض و مشكلات خاصی به همراه خواهد داشت یا طبیعی هست. 28 سالمه... ممنون
چهارشنبه 16 اسفند 1396 10:22 ق.ظ
ایا امدن پیش اب برای بدنسازی ضرر دارد؟
چه راهی وجود داره که تستسترون بیشتری تولید کنیم؟
حسن
شنبه 14 بهمن 1396 11:29 ق.ظ
با سلام وخسته نباشید ایا خروج ابی که هنگام دیدن فیلم تحریک امیز از بدن خارج می شود برای بدن ضرر دارد
حسن
شنبه 14 بهمن 1396 11:20 ق.ظ
سلام خسته نباشد ایا خروج ابی که هنگام مشاهده ی فیلم تحریک امیز خارج میشود برای بدن ضرر دارد با تشکر
رسول
سه شنبه 26 دی 1396 12:36 ب.ظ
ایا امدن مذی هم ضررات دارد یا نه مثل افسردگی و سردرد و جوش زدن صورت و....
رسول
سه شنبه 26 دی 1396 12:36 ب.ظ
ایا امدن مذی هم ضررات دارد یا نه مثل افسردگی و سردرد و جوش زدن صورت و....
........
یکشنبه 12 آذر 1396 07:10 ب.ظ
سلام خسته نباشید 1میخواستم بدونم آبی که قبل از منی خارج میشود چقدر روی بدن اثر داره باعث زود انزالی یا زود ارزایی میشه
2 چیکار کنیم که در آینده دیر ارزا بشیم یعنی چه کار هایی کنیم که بهبود پیدا کنه
محمد
جمعه 12 آبان 1396 11:34 ق.ظ
باسلام.
من پسری ۱۷ ساله هستم.بعضی وقتا فکر های خیلی تحریک کننده ای به سرم میزنه بعدش احساس میکنم که مایعی از اندام تناسلی ام بیرون اومده ولی مطمئنم که مایع منی نیست. قبلا درباره چند تا مایعی که قبل از خارج شدن منی بیرون میان شنیده بودم.(بازم بگم که منی خارج نمیشه )
این مایع اسمش چیه و درصورت خارج شدنش آیا ضرری برای بدن داره مثل منی؟؟
خیلی ممنون
Navid
شنبه 31 تیر 1396 11:13 ب.ظ
سلام.وقتی صبح ازخواب بیدارمیشم خودبه خودازم مذی خارج میشه.آیاخطرداره.برای كنترلش چه بایدكرد؟
Navid
شنبه 31 تیر 1396 01:25 ق.ظ
سلام.وقتی صبح ازخواب بیدارمیشم خودبه خودازم مذی خارج میشه.آیاخطرداره.برای كنترلش چه بایدكرد؟
Reza
جمعه 19 خرداد 1396 12:41 ق.ظ
سلام میخواستم بفهمم آیا مذی برای بدن مضر است؟؟؟
Amin
چهارشنبه 25 اسفند 1395 01:26 ب.ظ
سلام خسته تباشین امیدوارم هنوز این وبلاگ فعالیت داشته باشه ، من میخواستم اطلاعات دقیق از ضرر امدن مذی بدونم ، اینکه اگه با تحریک عمدی بیرون بیاد چه ضرر هایی داره ، جوابو به ایمیلم بفزستین ممنون میشم
ali
چهارشنبه 25 اسفند 1395 08:36 ق.ظ
سلام یه سوال داشتم می خواستم بگم من یه شب فکرم مشغول انجام دادن یک ارتباط جنسی شد همین طوری داشتم فکر میکردم که یهو یه مایع چسبناک از آلتم خارج شد البته آلتم دو بار رفت بالاا و اومد پایین نمی دونم این مایع چی بود لطفا جواب سوالم رو بدید
Rebin
پنجشنبه 12 اسفند 1395 05:31 ب.ظ
سلام .١٣روز بود كه خود ارضایی نكرده بودم.امروز كه داشتم فكر............می كردم اومدم بخوابم احساس كردم یه آب ازم بیرون اومد.مطمئن نم هستم مذی هست اما لطفا بهم بگین بیرون اومدم مذی ضرر داره؟ آیا اونم مثل منی ویتامین داره ؟؟ لطفا سریع پاسخ بدین.ممنون
Omid
دوشنبه 9 اسفند 1395 09:02 ب.ظ
سلام ببخشید من بیست روز پاک بودم و خود ارضایی نکردم بعد فیلم دیدم تحریک شدم اب مذی ازم خارج شد میخواستم بپرسم خارج شدن آب مذی ضرر داره؟
وحید
سه شنبه 3 اسفند 1395 08:02 ق.ظ
سلام همین الان یه‌ خواب سکسی دیدم آب منی هام پاشید بیرون ضرر داره واسه بدن؟؟؟
مهرداد
پنجشنبه 28 بهمن 1395 01:07 ب.ظ
سلام من پسری ۱۵ ساله هستم
فیلم زیاد نگاه میکنم مایع چسب ناکی ازم میاد که فکر کنم ودی ولی بعضی فقطتا کلیه درد کمی میگیرم ضرر نداره ؟؟؟؟
محمد
پنجشنبه 28 بهمن 1395 10:30 ق.ظ
جوانی17ساله هستم ازم خیلی منی می آید درهفته 3بارآیابرای آینده مضراست آیابرای سلامتی بدن ضرردارد؟
سینا
یکشنبه 10 بهمن 1395 07:17 ب.ظ
سلام
حتما جواب بدید
خیلی مهمه
من درحال ترک خودارضایی هستم
حدود 16 روز بود که استمنا نکرده بودم اما یه دفعه رفتم سراغ تصاویر مستهجن و مذی(2-3 ) قطره ناخواگاه اومد
بعد مبخوام ببینم ضرر داره یانه؟؟؟
اگر داره کامل استمنا کنم
اخه من تو ترکم میخواستم ببینم ترک کردنم بی فایده نباشه
مرسی
حسین
جمعه 8 بهمن 1395 02:47 ق.ظ
سلام ایا خارج شدن بیش از حد مذی ضرر هم دارد.
ساناز
دوشنبه 20 دی 1395 12:05 ق.ظ
پسرچهار ساله دارم امروز بردمش دستشویی که چند تا قطره اب سفید رنگ ازش اومد خیلی مضطربم
نمایش نظرات 1 تا 30


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic