سایت اجتماعی پزشکی جنسی
بدانیم تا بمانیم
یکشنبه 13 شهریور 1390

سوالات شما

یکشنبه 13 شهریور 1390

نوع مطلب :سوالات شما، 
نویسنده :محمد


سولات خودرا بپرسید ودر اسرع وقت پاسخ خودرا ازپزشکان باتجربه مابگیرید
میتوانید جوابهای خودرا هم محرمانه وهم عمومی دریافت کنید
  سلام من دختری 18 ساله هستم. چند ساعت بعد از نزدیکی برای جلوگیری از حاملگی از قرص LD استفاده کردم و به مدت 72 ساعت هر 12 ساعت دو تا میخوردم. حدود 60 ساعت بعد از نزدیکی هم از قرص لوونورژسترل استفاده کردم. الان با گذشت 1 هفته از زمان پریودی هنوز نشدم ولی احساس درد در نوک سینه و درد شکم دارم. چطور میتونم بفهمم که حامله شدم یا نه. چرا پریود نمیشم؟
 با توجه به اینکه این قرص هایی که مصرف کردید هورمونی هستند ، تعادل هورمونی شمل بعد از مصرف این داروها به هم می ریزد و ممکن است و طبیعی است که سیکل ماهیانه شما عقب بیفتد.
من دختری ۲۶ ساله هستم و در روز اول پریودم با نامزدم رابطه داشتم و جلوگیری نکردم من قرص مصرف میکردم تا ۵ روز بعد از پریودم و الان دقیقا ۱۳ روز هست که من پریود هستم و خون ریزیم قطع نشده آیا من الان حامله هستم؟
  در دوران بارداری سیکل های ماهیانه قطع می شودد در واقع اولین نشانه بارداری قطع سیکل های ماهیانه است.
 با سلام. من 37 سال سن دارم و به تازگی قصد ازدواج دارم. نامزدم می ترسد که به خاطر سنم بچه دار نشوم و برای همین مردد است. می خواستم بدانم امکان بچه دار نشدن من چقدر است. البته من تقریبا لاغر هستم ولی فیبرم کوچکی دارم که دکتر گفت اصلا مهم نیست. گاهی هم کیست تخمدان دارم که با دارو یا خود به خود خوب می شود. با تشکر فروان. لطفا راهنمایی ام کنید
  امکان حاملگی تا زمانی که خانم سیکل های ماهیانه دارد وجود دارد هرچند با افزایش سن احتمال آن کمتر می شود ولی به هر حال به این صورت نیست که اصلا امکان بارداری وجود نداشته باشد. با توجه به اینکه پزشک نیز گفته که شما مشکلی ندارید جای نگرانی نیست.

 سلام من دختری 13 ساله هستم در مهر ماه عادتم شروع شد ولی این ماه عادت دیر شده حدود 14روز
 در اوایل شروع شدن سیکل های ماهیانه ممکن است بی نظمی در زمان آن به وجود بیاید ولی برای اینکه مطمئن باشید مشکل خاصی ندارید به پزشک مراجعه کنید و آزمایش هورمونی دهید.شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic