سایت اجتماعی پزشکی جنسی
بدانیم تا بمانیم
دوشنبه 6 شهریور 1391

تیپ مرد آزاردهنده!

دوشنبه 6 شهریور 1391

نویسنده :محمد

خانم ها از این مردان پرهیز می کنند
 

آیا تا به حال رفتار شما باعث رنجش خاطر همسرتان شده است؟ آیا نگرانید که رفتار شما ممکن است نتیجه عکس دهد؟
خانم ها به نوع خاصی از مردها علاقه دارند، به همین دلیل از مردهایی که دارای یکسری خصوصیات خاص هستند، به شدت پرهیز می کنند. این امر در دوران اولیه ارتباط از اهمیت ویژه ای برخوردار است، درست زمانی که خانم ها در حال قضاوت خصوصیات اخلاقی آقایان هستند. در زیر خصوصیات 8 تیپ از مردانی که خانم ها سعی می کنند خودشان را از آنها دور نگه دارند، آمده است. ما این اطلاعات را از طریق مصاحبه هایی که با جمع کثیری از خانم ها داشتیم، به دست آورده ایم.
اگر یکی یا چند عدد از خصوصیات زیر در شخصیت شما وجود داشت، جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد چرا که اغلب آنها باعث برهم خوردن رابطه نخواهند شد. نظر ما این نیست که خصوصیات اخلاقی خود را به طور کلی تغییر دهید، بلکه مراقب آن دسته از رفتاری که به مزاج خانم ها چندان خوشایند نیست باشید. خواندن مقاله را ادامه دهید تا متوجه شوید که خانم ها چه چیزهایی را دوست ندارند. از این طریق دفعه آینده که با همسرتان ملاقات داشتید، راحت تر می توانید اثرگذار جلوه کنید.

1- مرد نیازمند:
 

او بیش از اندازه احساساتی است و از همان آغاز کار تمام عواطف خود را بیرون می ریزد. این مرد نسبت به خود شک دارد و دایماً نیازمند اطمینان های مکرر در زمینه شغلی دوستی و رابطه ای است.
چرا او جذاب نیست؟ اعتماد به نفس و استقلال از جمله خصوصیات جذاب آقایان در نظر خانم ها هستند و عدم اطمینان و وابستگی، نکوهیده است. بیشتر خانم ها دنبال مرد قدرتمندی هستند که در زندگی بتوانند بر او تکیه کنند. بنابراین اگر شما همیشه بر آنها تکیه کنید- به ویژه در مراحل ابتدایی رابطه- او ممکن است نسبت به توانایی های شما مشکوک شود و از آنجایی که خانم ها با تمام ناامنی ها به یک رابطه قدم می گذارند، دیگر انتظار ندارند که از جانب شما نیز شاهد عدم اطمینان باشند.
اگر چنین فردی هستید، چه بکنید؟ زمان بندی راه حل کار شماست. شما در آغاز ارتباط باید خیلی مراقب اخلاق و رفتار خودتان باشید. ناامنی ها و تمام احساسات خود را یک جا بروز ندهید. زمانی که رابطه شما به اندازه کافی صمیمی شد، می توانید عواطف خود را تا آنجا که میل دارید با او در میان بگذارید. در آن زمان او حتی به خاطر انجام این کار از شما سپاسگزار نیز خواهد شد.

2- مردی که رفتارش قابل پیش بینی باشد:
 

خانم ها از این نوع مردها خوش شان نمی آید چرا که می توانند به راحتی تمام عکس العمل هایش را پیش بینی کنند. چنین مردی در ذهن خود پیرو یکسری قوانین و مقررات خاصی است که همیشه رفتارهایش را بر پایه آنها انجام می دهد. به عنوان مثال هیچ گاه برای این که خانم را سورپرایز کنند، بدون قرار قبلی او را به گردش نمی برند.
چرا او جذاب نیست؟ اگر خانم ها تا حدی به دنبال رفتار غیرقابل انتظار در آقایان می گردند( مردهایی با روح آزاد)، به این دلیل است که اکثر خانم ها خواهان « پسران شیطان» می باشند. این اصلاً به دلیل شیطنت نیست که خانم ها جذب می شوند، بلکه دلیل اصلی آن غیرقابل پیش بینی بودن آنهاست.
اگر چنین فردی هستید، چه بکنید؟ اگر می خواهید در خانم ها تأثیر بگذارید، لزوماً نباید آدم بدی باشید، بلکه سعی کنید خصوصیات مثبت را با هم جمع کنید( به ویژه در ابتدای رابطه) . به راحتی با او تماس بگیرید و برای آخر هفته وی را به یک پیک نیک یا شام خوشمزه دعوت کنید. زمانی که این کار را انجام دهید، اگر تا چند وقت هم درگیر کارهای روزمره خود باشید، او از دست شما ناراحت نمی شود. سعی کنید هرچند وقت یک بار با انجام کارهای اینچنینی او را شگفت زده کنید و سرزندگی و شادابی را به رابطه خود دعوت کنید.

3- مرد متکبر :
 

او بسیار خودخواه و خودبین است. همچنین بی ادب نیز هست؛ نه تنها با خانم ها بلکه با تمام افراد و احساس می کند که همه از او پایین تر هستند. حتی اگر در روز ملاقات، شخصی که دارای چنین خصوصیتی است، با خانم مورد نظر مهربان باشد و برخورد خوبی داشته باشد، باز هم کافی نخواهد بود زیرا خانم ها رفتار شما را با سایر افراد را نیز مدنظر می گیرند.
چرا او جذاب نیست؟ خانم ها اغلب برای ارزیابی خصوصیات اخلاقی مردها رفتار آنها را با افراد دیگر می سنجند. بنابراین اگر در روز ملاقات با او مهربان باشید، خانم رفتار شما با سایر افراد را نیز مدنظر قرار می دهد.
اگر چنین فردی هستید، چه بکنید؟ هیچ خانمی دوست ندارد جلوی مردی کم بیاورد. بنابراین زمان ملاقات بهتر است خودپرستی تان را پنهان کنید و اگر می خواهید حقیقتاً در او تأثیر بگذارید، باید با تمام افرادی که در کنار شما هستند، با احترام رفتار کنید چرا که او در حال نظاره شماست.

4- مرد خشن و بی نزاکت:
 

چنین مردی نزد شما خانم های دیگر را هم از زیر نظر خود می گذراند، با خدمتکار رستوران بیش از اندازه صحبت کرده و احساس صمیمیت می نماید. روی هم رفته او برای خانم ها هیچ گونه ارزش و اعتباری قایل نیست مگر برای غرایزش!
چرا او جذاب نیست؟ این کار نه تنها نوعی بی نزاکتی قلمداد می شود، بلکه باعث می شود تا خانم حس عزت نفس خود را نیز از دست بدهد. اگر در اولین قرار ملاقات با یک خانم چنین رفتاری را از خود بروز بدهید، بدون شک هیچ شانسی برای برقراری ارتباط پیدا نخواهید کرد.
اگر چنین فردی هستید، چه بکنید؟ اگر نمی توانید چنین اخلاقی را برای مدت زمانی طولانی از خود دور نگه دارید، حداقل سعی کنید که در اولین ملاقات چنین کارهایی از شما سر نزند. اگر بخواهید دایماً نگاه های تان را به این طرف و آن طرف بچرخانید، این کار پس از مدتی به صورت یک عادت ناپسند درمی آید. چنانچه بخواهیم با صداقت کامل به قضیه نگاه کنیم، باید بگوییم که بروز چنین رفتاری در هیچ مرحله ای از رابطه برای طرف مقابل، به هیچ وجه قابل قبول نیست.

5- مرد چیپ:
 

این نوع از آقایان، خانم ها را به شام دعوت می کنند و زمانی که موقع پرداخت صورتحساب فرا می رسد، با وقاحت تمام از خانم می خواهند که پول غذا را دانگی حساب کنند. هیچ گاه پول هایش را به خاطر خرید گل برای همسرش خرج نمی کند و همیشه ارزان ترین غذا را انتخاب می کند. او از همان اولین قرار ملاقات طوری برخورد می کند که گویی در تنگنای مالی قرار دارد.
چرا او جذاب نیست؟ چند ملاقات اولیه معمولاً باید با سخاوت تمام انجام شود و لغاتی نظیر « پس انداز» و « بودجه» نباید حرفی برای گفتن پیدا کنند. اگر در اولین قرار ملاقات برایش خاطره ای از جمع کردن پول بسازید، شانس خود را برای ادامه رابطه از دست خواهید داد. اگر چنین فردی هستید، چه بکنید؟ سر کیسه را شل کنید. لازم نیست برای تأثیرگذاری هزینه زیادی در نظر بگیرید، اما باید کاری کنید که او تصور کند وجودش برای شما خاص است. خرید گل هم هراز چندگاهی مزه خوبی دارد.

6- مرد جر و بحث کن:
 

این تیپ مردها عادت دارند که هر گفتگویی را به سرعت به مشاجره تبدیل کنند. اما باید بدانید اگر خانم ها را مجبور کنید که تمام مدت به دفاع از خود بپردازند، زندگی آنچنان که باید و شاید برای شان دلپذیر نخواهد بود. او زمانی که خانم را با خود به بیرون می برد، به جای این که او احساس کند به گردش و تفریح آمده، بیشتر تصور می کند که در یک جلسه مناقشه است. به همین دلیل به لاک دفاعی فرو رفته و آسیب پذیر می شود.
چرا او جذاب نیست؟ قرار ملاقات باید یک تجربه دلپذیر باشد. اگر او مجبور باشد که تمام مدت با شما سر و کله بزند، دیگر وقتی برای لذت بردن باقی نخواهد ماند. جر و بحث بیش از اندازه باعث ایجاد استرس می شود و شما هم به طور یقین هرگز نمی خواهید که همسرتان از شما خاطره های استرس زایی را در ذهنش ثبت کند.
اگر چنین فردی هستید، چه بکنید؟ مهمترین کار این است که آرامش خود را در هر شرایطی حفظ کنید. شما به این دلیل جر و بحث راه می اندازید که در مورد موضوعی، عصبی و نامطمئن هستید. بنابراین قبل از قرار ملاقات، تمام چیزهایی که در ذهن دارید را روی کاغذ بیاورید و سؤالات مناسب را از بین آنها انتخاب کنید. با این کار نه تنها کار شما به جر و بحث کشیده نخواهد شد، بلکه گفتگوی آرام و دلنشینی نیز دارید.

7- مرد عقل کل:
 

این گونه افراد فقط در پی قضاوت رفتار سایرین هستند. او از همان روز اول شروع می کند به گفتن چیزهایی از این قبیل: « شما اصلاً نباید لب به نوشابه بزنید»، « دسر باعث ایجاد چاقی می شود» و...
چرا او جذاب نیست؟ هیچ کس دوست ندارد مورد قضاوت دیگران قرار بگیرد به ویژه در روز ملاقات. انسان ها این کار را آزاردهنده و بی ادبی قلمداد می کنند.
اگر چنین فردی هستید، چه بکنید؟ شما می توانید نطق های خود را برای زمانی نگه دارید که رابطه اندکی صمیمی تر شد. اما تا قبل از آن، سفارش دسر او به شما ارتباطی پیدا نمی کند!

8- مرد زن گریز:
 

این تیپ مردها با تلخکامی تمام با خانم ها برخورد می کنند. آنها در روز ملاقات نمی توانند خود را نگه دارند و مرتباً از جنس مؤنث ایراد گرفته، دشنام می دهند و از او انتقاد می کنند.
چرا او جذاب نیست؟ این خصوصیت تنها رفتاری است که مطمئناً باعث برهم خوردن ارتباط خواهد شد و اصلاً هم جای تعجب وجود ندارد. آیا شما به شخصه خانمی را سراغ دارید که از بودن در یک چنین رابطه ای لذت ببرد؟
اگر چنین فردی هستید، چه بکنید؟ شما نیاز دارید که مجدداً نگاهی به طرز برخورد خود بیندازید. این رفتار نه تنها بی ادبانه و کثیف می باشد، بلکه تنها تیری است که باعث از بین رفتن علاقه می شود.

مرد شگفت آوری باشید
 

اگر دارای هریک از خصوصیات ذکر شده هستید، لازم نیست بیش از اندازه بترسید. اما همیشه به خاطر داشته باشید اینها نکاتی هستند که خانم ها معمولاً روی آن بسیار دقیق می شوند. پس اگر می خواهید از ملاقات خود بهترین نتیجه را کسب کنید، لیست بالا را مطالعه کنید و تا آنجا که می توانید از این رفتارهای « خانم ناپسند» اجتناب کنید!


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic